Çocuk Oyun Dünyasının çalışmaları sürüyor-Videolu Haber

Çocuk Oyun Dünyasının çalışmaları sürüyor-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü'de yaptığı Çocuk Oyun Dünyasının inşaat çalışmalarını sürdürüyor.

01 Temmuz 2017 - 15:35

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü'de yaptığı Çocuk Oyun Dünyasının inşaat çalışmalarını sürdürüyor. Her ilçede semt sahaları, semt kompleksleri ve yüzme havuzları yatırımı yaparak gençleri sporla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, bu kez ağırlıklı olarak çocuklara yönelik faaliyet yürütecek olan Çocuk Oyun Dünyasının inşaat çalışmalarını hızla devam ediyor.

Karaköprü’deki Orman Bölge Müdürlüğü bitişiğinde, 30 bin metrekare üzerinde yapılan tesiste hummalı bir çalışma yapan yüklenici firma çalışanları, bir yandan ihate duvarı yapımını sürdürürken diğer yandan da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Çocuk Oyun Dünyası projesinde 18 adet farklı oyun grubu bulunacak. Oyun grupları arasında macera parkuru, masa tenis alanları, langırt oyun masaları, 10 kaydırak, yüksek halatla tırmanma parkuru, biyolojik gölet, su oyun alanı, kum havuzu, oturma birimleri, piknik alanları, kamelyalar, trambolin, tırmanma duvarı, boyama duvarı, kuru havuzlar bulunuyor. Toplamda 30 bin metrekarelik alanı kapsayan dev yatırım tamamlandığında Şanlıurfalı çocuk ve gençlerin hizmetine sunulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tek Dertleri CHP Başkanlığı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tek Dertleri CHP Başkanlığı
Şanlıurfaspor’da Görev Dağılımı Belli Oldu
Şanlıurfaspor’da Görev Dağılımı Belli Oldu