Çölbay ve Mercan Ailesinin Acı Günü

Çölbay ve Mercan Ailesinin Acı Günü

Aziz Çölbay,Halil Çölbay ,Mehmet Kamil Çölbay ve Zeki Çölbay'ın kız kardeşi,Mehmet Mercan,Ahmet Mercan ve İbrahim Mercan'ın anneleri,Şükran Mercan Hakkın Rahmetine kavuştu.

04 Kasım 2018 - 15:11

Şanlıurfa Belediyesi eski zabıta müdürü merhum Ahmet Çölbay'ın kızı,merhum Emin Çölbay'ın yeğeni,merhum Necati Mercan'ın hanımı,Aziz Çölbay,Halil Çölbay ,Mehmet Kamil Çölbay ve Zeki Çölbay'ın kız kardeşi,Hüseyin ve Halil Uyanıkoğlu'nun yeğeni,Vedat Uyanıkoğlu'nun kayınvalidesi,Eyüp Mercan'ın teyzesi kızı,Mücahit Durak Bakay Kerem Çiftçi ve Ahmet Çölbay'ın teyzesi,Orhan Kara,Mehmet Mercan ve Murat Mercan'ın yengeleri,Mehmet Mercan,Ahmet Mercan ve İbrahim Mercan'ın anneleri,Şükran Mercan Hakkın Rahmetine kavuştu.

Şükran Mercan’ın Cenazesi pazar günü ikindi namazına müteakip Yusuf Paşa camisinden alınarak Bediuzzaman aile mezarlığına defnedildi.

Mercan ve Çölbay Ailesinin erkekleri taziyeleri Balak taziye evinde Kadınları Karaköprü Hz Aişe cami taziye evinde kabul edecek.Bizde Şanlıurfa 63 Haber olarak merhumeye Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
Haliliye'de Ekmek İsrafı Önleniyor
Haliliye'de Ekmek İsrafı Önleniyor