Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu’na Yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu'na Yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Benim cumhurbaşkanım değilsin sözlerine yanıt verdi

27 Aralık 2018 - 22:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Benim cumhurbaşkanım değilsin’ sözlerine yanıt vererek, “Bay Kemal, ben senin cumhurbaşkanın olmaya meraklı değilim, ben milletimin cumhurbaşkanı olarak seçildim. Sen yüzde 52,6’nın içinde olmayabilirsin, o benim için önemli değil ama sen yüzde 52,6’ya ihanet edemezsin. Bugüne kadar ettiğin için de bir yaraya merhem olmadın. 31 Mart’ta da olamayacaksın, teröristlerle el ele kol kola gezene benim milletim ‘yürü’ demez”

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda yapılan 49. Muhtarlar toplantısına Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Batman, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Malatya, Mardin, Muğla, Osmaniye, Samsun ve Uşak'tan gelen mahalle ve köy muhtarları katıldı. Konuşmasında bugüne kadar muhtarlar toplantısına katılan muhtarların sayısının 32 bini aştığını, seçimden önce muhtarların tamamına ulaşma hedefine bir adım daha yaklaştıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Muhtarlarımızı üzen beni de üzer, muhtarlarımızı memnun eden beni de memnun eder” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme