Cumhurbaşkanı Erdoğan Telefonla Müjdeyi Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Telefonla Müjdeyi Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Berat Albayrak ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile telefon görüşmesinde İnşallah yarın zaten Gaziantep adayını açıklayacağız Sizler biliyorsunuzdur.dedi.

23 Kasım 2018 - 22:23 - Güncelleme: 23 Kasım 2018 - 22:30

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Berat Albayrak ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile telefon görüşmesinde İnşallah yarın zaten Gaziantep adayını açıklayacağız Sizler biliyorsunuzdur.dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'te bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile telefon görüşmesinde, "İnşallah yarın zaten Gaziantep adayını açıklayacağız. Sizler biliyorsunuzdur" dedi.Bir dizi ziyaret nedeniyle Gaziantep'te bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK Parti İl Başkanlığı binasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bak 4.5 ay kaldı. 4.5 ay sonra orada yeni bir dönem başlayacak, ona göre" dedi.

Coşkunun ardından konuşmasına devam eden Erdoğan, "İnşallah yarın zaten Gaziantep adayını açıklayacağız. Sizler biliyorsunuzdur" demesi üzerine coşku devam etti.

Bir alkış da Bakan Gül'e 

Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Adalet Bakanı Gül ise, "Sayın Cumhurbaşkanım, az önce Gaziantep'i inşallah seçim akşamı Türkiye'de ilk üç arasına koymak üzere söz verdik efendim" diye konuştu. Salondakiler, bu sözler üzerine bu kez Bakan Abdulhamit Gül'ü alkışlayıp, zılgıt attı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Bayan Doktor Darp Edildi
Urfa'da Bayan Doktor Darp Edildi
Doktor Saldırısının Nedeni Belli Oldu Saldırgan Tutuklandı
Doktor Saldırısının Nedeni Belli Oldu Saldırgan Tutuklandı