Cumhurbaşkanı Gaziantep Valiliği ve Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Gaziantep Valiliği ve Belediyesi'ni Ziyaret Etti

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda, "Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi"ne katılmak üzere Gaziantep’te bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep Valiliği ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

28 Ağustos 2016 - 20:38

İlk olarak Gaziantep Valiliği'ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, valilik önündeki tören mangasını selamladı. Daha sonra Valiliğe geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Ali Yerlikaya'dan brifing aldı.

Valilik ziyaretinin ardından Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı burada Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve bir grup çocuk karşıladı. Çocukların kendisine takdim ettiği çiçekleri alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Gaziantep Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyareti esnasında eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,  Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Veysi Kaynak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı, bazı milletvekilleri ile diğer yetkililer eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vekil Yıldız Taziyeleri Kabul Ediyor
Vekil Yıldız Taziyeleri Kabul Ediyor
Şanlıurfa Valiliğinden İyi Parti İmalı Açıklama
Şanlıurfa Valiliğinden İyi Parti İmalı Açıklama