Dalyan Ailesinin Acı Günü

Dalyan Ailesinin Acı Günü

Ömer Dalyan, Ahmet Dalyan ve Mahmut Dalyan'ın babaları,Durak Dalyan, Nuri Dalyan ve merhum Bekir Dalyan'ın kardeşleri, Mehmet Dalyan Hakkın Rahmetine kavuştu.

02 Ocak 2018 - 13:45

Merhum Ömer Dalyan'ın oğlu, Ömer Dalyan, Ahmet Dalyan ve Mahmut Dalyan'ın babaları, Durak Dalyan, Nuri Dalyan ve merhum Bekir Dalyan'ın kardeşleri, Ömer Dalyan, Mustafa Dalyan, Mehmet Dalyan, Abdurrahman Dalyan, Kadir Dalyan ve İbrahim Dalyan'ın amcası,Mehmet Dalyan,Halil Dalyan,Mahmut Dalyan,Mustafa Dalyan ,Osman Dalyan ve İbrahim Dalyan'ın amcasıoğlu,Halil Katırcı'nın damadı,Ömer Katırcı Fehmi Katırcı ve Mehmet Katırcı'nın enişteleri,Merhum Mehmet Nuri Ülgen ve Mehmet Aslan'ın kayın biraderi,Hacı Fevzi,Hacı Kadir,Halil,Cengiz ve Cevdet Ülgen ile Emin, Yavuz, Uğur, Aslan, Emin,Latif ve Salih Dalyan'ın dayıları,Mehmet Dalyan Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi 3 Ocak Çarşamba günü öğle namazına müteakip Harrankapı camisinden alınarak Harrankapı aile mezarlığına defin edilecek.

Dalyan Ailesi Taziyeleri Ramazan Başak Taziye Evinde Kabul Edecek, Kadınlar İse Osmangazi cami taziye evinde (Profilo ilkokulu yanı) kabul edecek.

Bizde Şanlıurfa 63 COM Olarak Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına sabır diliyoruz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama