Damla Projesi Öğrencileri Hastanede

Damla Projesi Öğrencileri Hastanede

Damla Projesi bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim gören gönüllü üniversite öğrencileri Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesini ziyaret etti.

06 Kasım 2017 - 13:40 - Güncelleme: 06 Kasım 2017 - 13:44

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Damla Projesi” bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim gören gönüllü üniversite öğrencileri Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesini ziyaret etti.

Damla projesi kapsamında hastaneye gelen gönüllüleri Hastane Başhekim Yardımcısı Uz Dr.Abit DEMİR ve Hastane yönetimi karşıladı. Hastane Başhekim Yardımcısı Uz Dr.Abit DEMİR ;T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı Damla projesi kapsamında Bakanlık müşaviri Sn.Metin Ayvazoğlu, il müdürlük koordinatörü Sn.Mustafa Kırıkçı ve il proje sorumlusu ile birlikte Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanemizi ziyaret eden birbirinden değerli genç kardeşlerimize hastane olarak ev sahipliği yaptık. Hastalarımızı birlikte ziyaret ederek onlara moral verdik. Bu iyilik hareketinin bir parçası olduğumuz için kurum olarak çok mutlu olduk ve gururlandık.

Demir;Bu proje kapsamında gençlerin karşılık beklemeden gönüllülük esasına göre, ailesi ya da yakın çevresi dışındaki bireylerin yaşam kalitesini artırmayı amaçladıklarını ifade ederek onlara başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Harran'da Okula Gitmeyen Öğrenci Kalmayacak
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu
Boşaltılan Hastane Binası Bağımlıların Meskeni Oldu