Darıca Finali Tatlıses ile Yapacak

Darıca Finali Tatlıses ile Yapacak

Darıca Belediyesi Şehirler ve Kültürler Kaynaşmasında finali Türk pop müziğinin sevilen ismi İdo Tatlıses yapacak.

08 Ağustos 2018 - 14:35

Bu yıl 10. düzenlenen ülkemizin en uzun soluklu festivallerinden olan Darıca Belediyesi Şehirler ve Kültürler Kaynaşmasında finali Türk pop müziğinin sevilen ismi İdo Tatlıses yapacak.

Temmuz ayı başında 39 derneğin katılımıyla başlayan, 15 Temmuz programı ve final gecesiyle birlikte 41 gün sürecek olan 10. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması final gecesi 10 Ağustos Cuma günü Saat 20.00’da Darıca Sahilde yapılacak final programıyla sona erecek. Final gecesinde ise Türk Pop müziğinin sevilen ismi İdo Tatlıses, Darıcalılarla buluşacak.

Tüm bölge halkını Darıca sahilde yapılacak olan final programına davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Ülkemizin doğusundan batısına binlerce insanımızı her akşam Darıca sahilinde buluşturduğumuz Şehirler ve Kültürler Kaynaşmasında final için tüm hazırlıklarımız devam ediyor. Darıca Belediyesi ve tüm il derneklerimizle beraber yaptığımız Şehirler ve Kültür Kaynaşması ülkemizde eşi benzeri olmayan güzellikte bir program. 2007 yılında 7 dernekle başlayıp 39 derneğe ulaştığımız ülkemizin en uzun soluklu projelerinden olan Şehirler ve Kültürler Kaynaşması bir kardeşlik projesidir. Her akşam farklı bir yöremize, farklı bir ilimize gittik, kültürlerimizi tanıdık, gelenek göreneklerimizin yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması için çaba harcadık. Ülkemizin güzelliklerini hep birlikte yaşadık, final gecesinde de Türk Pop müziğinin sevilen ismi İdo Tatlıses ve sürpriz sanatçılar 10 Ağustos Cuma günü Saat 20.00’da Darıca sahilimizde halkımızla buluşacak. Şimdiden tüm halkımızı final gecemize bekliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü