Darp Edilen Pınarbaşı’ndan İlk Açıklama

Darp Edilen Pınarbaşı'ndan İlk Açıklama

Darp Edilen Şanlıurfa Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı konu ile ilgili Birecik'te seçim bürosunda açıklamalarda bulundu.

08 Haziran 2018 - 00:32 - Güncelleme: 09 Haziran 2018 - 04:32

Birecik Belediyesi Faruk Pınarbaşı AK Parti Şanlıurfa Listelerine Tepki Gösterdikten sonra Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba’nın ziyareti sırasında iki grup arasında yaşanan kavgada darp edilmişti. Darp’a uğrayan Faruk Pınarbaşı yaptığı açıklamada, Bugün Partimizde Nahoş bir olay oldu bu olay bizlerin ne sinercisini ne elektriğini düşürmeyecektir. Olan Olay tatsız bir olay olmasına rağmen biz ne bombalar yedik, ne kurşunlar yedik ne it oyunları gördüm ama yıldıramazlar bizleri biz hep Birecikli olduk.

Bizler Birecik’e gönül vermiş, bizler bir bahar, bir kış Birecik’te kalanlar değiliz, bizler ölene kadar bu memleketteyiz ölene kadar burada ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıracağız. Evet, Bayrağımı seviyorum, Ülkemi Seviyorum, Şanlıurfa’mı seviyorum bizler bu halk için varız. Bu Bayrak Yoksa Bu Ezan Okunmuyorsa bu halk yoksa bizde Yok olmuşuz demektir. Bizim Mücadelemizi ne bombalar durdurabilir ne kurşunlar durdurabilir.Bizleri Halkımız Durdurabilir.İfadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü