Demirkol, Açıksu Caddesinde Görüşleri Aldı-Videolu Haber

Demirkol, Açıksu Caddesinde Görüşleri Aldı-Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, üç mahalleyi birbirine bağlayan Açıksu Caddesinde vatandaşların görüşlerini aldı.

01 Kasım 2017 - 15:16

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemek ve eksikliklerin tespitini sağlamak amacıyla sürdürdüğü mahalle gezilerini üç mahalleyi birbirine bağlayan Açıksu Caddesinde devam ettirdi. Esnaf ve vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol, yapılan çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis üyeleri Emin Coşkun, İsmail Güneş, Mehmet Keskin ve birim müdürleriyle birlikte Ahmet Yesevi, Devteşti ve Bağlarbaşı mahallelerini birbirine bağlayan Açıksu Caddesine esnaf ve vatandaşlarla biraraya geldi. Sabah saatlerinde gerçekleşen mahalle gezisinde Başkan Demirkol, işyerlerini ziyaret ederek esnafın taleplerini dinledi. Beraberindeki birim müdürlerine taleplerin yerine getirilmesiyle ilgili talimat veren Başkan Demirkol, Açıksu Caddesindeki gezisinde vatandaşlarla da görüştü. Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Başkan Demirkol’a, görüştüğü esnaf ve vatandaşlar çalışmalardan duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

Başkan Demirkol, mahalle gezisinde esnaf ve vatandaşlarla görüşüp, gerekli çalışmalarla ilgili de incelemelerle bulunduktan sonra bölgeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Darp Olayı Protestosunda Doktordan Şok Tepki
Darp Olayı Protestosunda Doktordan Şok Tepki
Donmak üzereyken bulundu ilk cümlesi yürek burktu
Donmak üzereyken bulundu ilk cümlesi yürek burktu