Demirkol, Güvenli Ve Parmakkapı’da İncelemelerde Bulundu

Demirkol, Güvenli Ve Parmakkapı'da İncelemelerde Bulundu

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Pazar mesaisinde Güvenli ve Parmakkapı kırsal Mahallelerinde yapımı tamamlanan hizmetleri yerinde inceleyip, mahalle sakinleriyle görüştü

25 Eylül 2017 - 11:25 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 15:38

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Pazar mesaisinde Güvenli ve Parmakkapı kırsal Mahallelerinde yapımı tamamlanan hizmetleri yerinde inceleyip, mahalle sakinleriyle görüştü.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında Pazar mesaisinde kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Güvenli kırsal Mahallesini ziyaret eden Başkan Demirkol’u, Mahalle Muhtarı Eyüp Kubat ve mahalle sakinleri karşıladı. Haliliye Belediyesince yapılan çok amaçlı kültür evinde incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, daha sonra Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan stabilize ve parke yolları denetledi. Mahalle sakinleriyle de yapılan çalışmalarla ilgili görüşen Başkan Demirkol, daha sonra Parmakkapı kırsal Mahallesine geçti.

Başkan Fevzi Demirkol’u, Parmakkapı’da ise Mahalle Muhtarı Huda Özbay ile mahalle sakinleri karşıladı. Burada da, Haliliye Belediyesince yapımı tamamlanan çok amaçlı kültür evinde incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle de yapılan çalışmalar hakkında görüştü.

Başkan Demirkol, Parmakkapı’daki denetlemelerinin ardından bölgeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret