Demirkol, İki mahallenin sorunlarını dinledi-Videolu Haber

Demirkol, İki mahallenin sorunlarını dinledi-Videolu Haber

Şanlıurfa’nın merkez ilçelerinden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Atatürk ve Şehitlik Mahallelerinde vatandaşların sorunlarını dinledi.

10 Ağustos 2017 - 19:37

Şanlıurfa’nın merkez ilçelerinden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluşma programlarını sürdürerek, Atatürk ve Şehitlik Mahallelerinde vatandaşların sorunlarını dinledi.

Demirkol, sabah saatlerinde beraberinde birim müdürleriyle birlikte Atatürk Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Mahmut Karadaş tarafından karşılanan heyet, işyerlerinde esnafla bir araya geldi. Esnafın talep ve teşekkürlerini dinleyen Başkan Demirkol, iletilerin çözümü için de beraberindeki birim müdürlerine talimat verdi. Mahalle sakinleriyle de görüşerek, yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunan Demirkol, çalışmaların artarak devam edeceğini vurguladı. Başkan Fevzi Demirkol, Atatürk Mahallesinin ara sokaklarında 3 tekerlekli bisikletlerle ilaçlama, 1 tonluk küçük araçlarla da temizlik çalışmaları yaptıklarını ifade etti. Mahallede yapılan çalışmalarla ilgili muhtar ve birim müdürleriyle istişarede bulunan Demirkol, vatandaşların da sorunlarını dinledi.

Şehitlik Mahallesini ziyaret etti

Başkan Fevzi Demirkol, Atatürk Mahallesindeki gezi ve incelemelerinin tamamlanmasının ardından beraberindeki birim müdürleriyle birlikte Şehitlik Mahallesine geçti. Burada da, vatandaşlarla görüşerek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunan Demirkol, incelemelerini tamamladıktan sonra mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı