Demirkol, Süleymaniye Mahallesinin Taleplerini Dinledi

Demirkol, Süleymaniye Mahallesinin Taleplerini Dinledi

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol,Süleymaniye Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

21 Nisan 2018 - 15:06

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle ziyareti programları kapsamında Süleymaniye Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Süleymaniye Mahallesi sakinlerinin taleplerini dinleyip, çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Demirkol, “Süleymaniye Mahallemizde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldi. Yaptığımız çalışmalarımızı yerinde inceleyip, yapılması gereken çalışmalarımızla ilgili de istişarede bulunduk” dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, taleplerini birinci ağızdan dinleyen Başkan Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında Süleymaniye Mahallesini ziyaret etti. Belediye Meclis üyelerinden İsmail Güneş ve Mehmet Keskin ile Süleymaniye Mahalle Muhtarı Salih Dağ’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Demirkol, işyerlerini ziyaret etti. Esnafın taleplerini not alarak, çözümü için ilgililere talimat veren Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle de yapılan ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Birim müdürleri ve teknik ekiplerin de yer aldığı ziyarette Başkan Demirkol, mahallede yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, yapılması gereken çalışmalarla ilgili de teknik ekiplerle görüştü.

Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, şunları kaydetti:

“Süleymaniye Mahallemizde, Muhtarımız Salih Dağ ve mahalle sakinlerini ziyaret ettik. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, yapılması gereken çalışmalarla ilgili de mahalle sakinlerimizle görüştük. Bize eşlik ettikleri için Haliliye Belediyemizin meclis üyeleri İsmail Güneş ve Mehmet Keskin ile bizi muhabbetle karşıladıkları için mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.”Mahalle Muhtarı Salih Dağ da, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ve bu nedenle Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ettiklerini söyledi.(haliliye haber- Şanlıurfa Haberleri- Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa’da deprem
Şanlıurfa’da deprem