Demirkol, talepleri yerinde dinliyor-Videolu Haber
Reklam

Demirkol, talepleri yerinde dinliyor-Videolu Haber

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında Karşıyaka Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

28 Temmuz 2017 - 12:42 - Güncelleme: 28 Temmuz 2017 - 21:51

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde birim müdürleri ile birlikte Karşıyaka Mahallesini ziyaret etti. Şehit Şefik Şefkatlioğlu Parkında vakit geçiren vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol, yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Mahallede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Demirkol’a, vatandaşlar hizmetlerden dolayı da teşekkür etti. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Demirkol, iletilerin çözümü için de gerekli müdürlüklere talimat verdi.
Mahalle yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Demirkol, birim müdürlerinden de teknik bilgiler aldı. Başkan Demirkol, gezi ve incelemelerini tamamladıktan sonra mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • ali sarıaydın
  6 ay önce
  karşiyaka mahallesinde yolun ortasında yapılan unlu mamüllerin fırın ruhsatını kimler tarafında verilmiş bir amma olan insan görüyorda 12 millet vekilimiz 2 tane belediye başkanı görmüyorlarmı acaba toplam 35 dönüm arazi üzerinde yapılan parkta tuvalet yok millet tuvalet ihtiyacını kanal duvarını arkasında gideriyorlar mahalle muhtarı hadi taşalan bey efendi muhtarım diye hava atiyor
 • Taner alkan
  6 ay önce
  Şanlıurfa agaclandırılsın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Taşyürek, Desteğe ihtiyacımız var
Taşyürek, Desteğe ihtiyacımız var
Suriyeli Aileye Zabıta Desteği
Suriyeli Aileye Zabıta Desteği