Demirkol, Ulubatlı Muhtar Evi İnşaatını İnceledi- Videolu Haber

Demirkol, Ulubatlı Muhtar Evi İnşaatını İnceledi- Videolu Haber

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesi tarafından Ulubatlı Mahallesinde yapım çalışmaları sürdürülen muhtar evi inşaatında incelemelerde bulundu

24 Aralık 2017 - 15:20

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesi tarafından Ulubatlı Mahallesinde yapım çalışmaları sürdürülen muhtar evi inşaatında incelemelerde bulundu. Çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Demirkol, “Bu inşaatımız tamamlandığında Ulubatlı Mahallemizin muhtar evi ihtiyacı da karşılanmış olacaktır” dedi.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında Ulubatlı Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Fethi Kaya tarafından karşılanan Başkan Demirkol, mahalledeki çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle Muhtarı Kaya ile yapılan çalışmalar hakkında da, fikir alışverişinde bulunan Başkan Demirkol, mahalledeki vatandaşlarla da görüşerek, sohbet etti. Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, incelemeleri sırasında Haliliye Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Muhtar Evinin inşaatını da inceledi. İnşaat çalışmalarıyla ilgili teknik ekipten bilgiler alan Başkan Demirkol, işçilerle de sohbet etti.

Yaptığı inceleme ziyaretine ilişkin açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, “Ulubatlı Mahalle Muhtarımız Sayın Fethi Kaya ve Ulubatlı Mahallemizi ziyaret ettik. Ulubatlı Mahallemizde yapmış olduğumuz hizmetleri gözümüzle görmek ve yapılan çalışmaları yerinde inceleme imkanı bulduk. Bu tip mahalle gezilerimiz devam edecektir. Yapmış olduğumuz hizmetlerin yerinde görülmesi ve gereken hizmetlerinde anında yapılması bizim için çok çok önemli. Bu inşaatımız tamamlandığında Ulubatlı Mahallemizin muhtar evi ihtiyacı da karşılanmış olacaktır. Muhtarımıza teşekkür ediyor, mahalle sakinlerine saygılar sunuyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Fethi Kaya da, her türlü konuda Başkan Fevzi Demirkol’un yanlarında olduklarının altını çizerek, “İlk başta sayın başkanıma ben teşekkür ediyorum. Gerçekten bölgemize, mahallemize, Urfa’mıza yakışır bir mahalle muhtarlığını bize kazandırıyor. Gerek mahallemizle ilgili gerekse eksikliklerimizle ilgili istişarede bulunduk. Başkanımız, sağ olsun bize her konuda yardımcı oluyor, eksikliklerimizi yerinde inceliyor. Ben başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Demirkol, açıklamalarının ardından mahalleden ayrıldı. Haliliye Belediyesi tarafından vatandaşların muhtarlık hizmetlerinden daha rahat şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla muhtar evi olmayan mahalleler için başlatılan muhtar evleri projesi kapsamında, Ulubatlı Mahallesinde çalışmalar başlatılmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı