Derdi Urfa Olan Yöneticilere İhtiyacımız Var

Derdi Urfa Olan Yöneticilere İhtiyacımız Var

Vali Abdullah Erin’in TÜMSİAD’ı ziyaretinde konuşan Başkan Sadık Sade Valimizi geç bulduk inşallah erken kaybetmeyiz.Dedi

22 Ekim 2018 - 09:57 - Güncelleme: 23 Ekim 2018 - 15:54

Vali Abdullah Erin’in TÜMSİAD’ı ziyaretinde konuşan Başkan Sade “Valimizi geç bulduk, inşallah erken kaybetmeyiz. Uzun soluklu ve büyük projeler sık değişen yöneticilerle gerçekleşemez”

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti. Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Vali Erin gündeme ilişkin açıklama ve değerlendirmelerde bulundu. Yoğun gündemine rağmen davetlerine icabet ettiği için Vali Erin’e teşekkürlerini sunan TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, Şanlıurfa’nın önemli ihtiyaçlarından birisinin de bölgeyi tanıyan, halkın içinde ve halkın derdiyle dertlenen yöneticiler olduğunu söyledi. Vali Abdullah Erin’in bu özellikleri bir arada taşıdığı için başarılı hizmetler yaptığına dikkat çeken Başkan Sade, “Şanlıurfa gündemi yoğun olan bir şehirdir. Bu gündem ile baş edebilmenin zorluklarını tahmin ediyoruz. Yöneticilerimizin bu konudaki fedakârlıklarının da farkındayız. Abdullah Erin Valimiz ile birlikte önemli hizmetlere şahit olduk. Özellikle yerli ve yabancı yatırımcıların ilimizde yatırımlar yapması için harcadığı enerjiyi en iyi bilenlerden birisiyim. Kendilerini geç bulduk, inşallah çabuk kaybetmeyiz. Şanlıurfa olarak sık vali değiştirmek gibi bir siyasi geleneğimiz var. Hâla bu durumun kaybettirdiklerinin farkında değiliz. Gaziantep’te 10 yılda iki vali değişirken Şanlıurfa’yı 10 yılda 5-6 vali yönetiyor. Bu durumun kazançlı olduğunu kimse iddia edemez. Sayın Valimiz ile güzel çalışmalar başlatıldı. Temennimiz bu çalışmaların sonuçlarına da hep birlikte tanıklık etmektir. Uzun soluklu ve büyük projelerin sık değişen yöneticilerle gerçekleşemeyeceğini iyi biliyoruz. Herkesin de bu hassasiyette olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber 607 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaköprü'de Alt Yapı Seçmeleri Gerçekleşti
Karaköprü'de Alt Yapı Seçmeleri Gerçekleşti
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü