Dereceye giren öğrencilere ilginç ödül

Dereceye giren öğrencilere ilginç ödül

Öğrencilere genç odası takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocaklı fırın ve klima gibi çeşitli eşyalar ödül olarak verildi.

23 Mayıs 2018 - 15:06 - Güncelleme: 25 Mayıs 2018 - 00:40

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde liseler arasında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere aralarında genç odası takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocaklı fırın ve klimaların da bulunduğu binlerce liralık ödüller verildi.
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde liseler arasında bilgi yarışması düzenlendi. 7 nisanda düzenlenen yarışmanın sonuçları dün açıklandı. Yarışmada dereceye giren 100 öğrenciye aralarında genç odası takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocaklı fırın ve klimaların da bulunduğu binlerce liralık ödüller verildi. Törence ayrıca öğrencilere 100 ile 150 liralık hediye çekleri de dağıtıldı. Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programda dereceye girenlere ödüllerini İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Kaymakam Ömer Çimşit ödül töreninde yaptığı konuşmada, düzenlenen yarışmaların gençlerin kitap okumasına katkıda bulunduğunu, bu tür yarışmaların süreklilik arz etmesi gerektiğine değindikten sonra yarışmada emek sarf eden herkesi tebrik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu