Devrekli Öğretmenin Çağrısına Hemşehrileri Sessiz Kalmadı

Devrekli Öğretmenin Çağrısına Hemşehrileri Sessiz Kalmadı

Devrekli Öğretmenin Çağrısına Hemşehrileri Sessiz Kalmadı, Zonguldak'ın Devrek İlçesinden Şanlıurfa Viranşehir de okuyan öğrencilere hediye kitap gönderildi

19 Kasım 2017 - 00:08

Devrekli Öğretmen Emrah Türedi'min Çağrısına Hemşehrileri Sessiz Kalmadı, Zonguldak'ın Devrek İlçesinden Şanlıurfa Viranşehir'de okuyan öğrencilere hediye kitap gönderildi.

Zonguldak'ın Devrek İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Fatih İlkokulu tarafından Urfa’nın Viranşehir ilçesinde eğitim gören örgencilere kitap ve kırtasiye malzemeleri hediye edildi.

Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde öğretmenlik yapan Devrekli Emrah Türedi’den gelen çağrıyı dikkate alan Devrekli öğrenciler, veliler ve esnaflar kitapları ve kırtasiye malzemelerini Viranşehir’de okuyan öğrencilere göndermenin mutluluğunu yaşadı. Konuyla ilgili bilgi veren Fatih İlköğretim Müdürü Ahmet Işıldak, ”Şanlıurfa ili Viranşehir ilçesi Karataş Ortaokulunda görev hemşehrimiz ve meslektaşımız bizlere sürekli öğrencilerinin kitap ve kırtasiye yardımına ihtiyacı olduğunu belirtiyordu. Bizlerde arkadaşlarımızla konun üzerinde durarak kardeş okul projesi kapsamında Karataş Ortaokulu öğrencileri için kitap ve kırtasiye yardımı kampanyası başlattık ve okulumuz öğretmenlerinden Gülyaşar Abay’ın koordinasyonunda ve özverili çalışmaları neticesinde ile kampanya başarıya ulaştı. Çok sayıda gönüllü katılım sayesinde hazırlanan yardım kolileri Devrek PTT Müdürlüğü aracılığıyla kardeş okulumuza ve öğrencilerine ulaşmak üzere yola çıktı. Kampanyamıza destek veren bütün öğrencilerimize, velilerimize, esnaflarımıza ve diğer yardımseverlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Tabipler Odası Başkanından ŞUTSO'ya Ziyaret
Tabipler Odası Başkanından ŞUTSO'ya Ziyaret