Dicle Elektrik’in ödeme merkezleri hafta sonu da açık
Reklam
Reklam

Dicle Elektrik'in ödeme merkezleri hafta sonu da açık

Dicle Elektrik, 31 Ekim’de sona erecek ‘Kaçırılmayacak fırsat’ kampanyasının gördüğü yoğun talep sebebiyle ödeme merkezlerini tüm illerde cumartesi, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin’de ise cumartesinin yanı sıra pazar günü de açık tutacak.

28 Ekim 2017 - 14:53 - Güncelleme: 28 Ekim 2017 - 17:44

31 Ekim’de sona erecek ‘Kaçırılmayacak fırsat’ kampanyasının gördüğü yoğun talep sebebiyle Dicle Elektrik, ödeme merkezlerini tüm illerde cumartesi günü 08.00-18.00 saatleri arasında, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin’de ise cumartesinin yanında Pazar günü de açık tutarak vatandaşlara hizmet edecek.
Enerji şirketinden alınan bilgiye göre, 25 Eylül’de başlatılan ‘Kaçırılmayacak fırsat’ kampanyası ile 31 Aralık 2016 tarihinden önceye ait elektrik borcu bulunanlar, gecikme bedelini ödemedikleri gibi toplam elektrik borçlarında ise yüzde 70’e varan indirimden yararlanıyorlar. 31 Ekim Salı günü mesai bitimi ile birlikte sona erecek kampanyadan yararlanmak isteyenler için Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri ödeme merkezleri hafta sonu da açık tutulacak. Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin’de ödeme merkezleri hem cumartesi, hem de pazar günü 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet verirken, Batman, Siirt ve Şırnak’taki ödeme merkezleri ise cumartesi günü aynı saatlerde hizmet verecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarları açıldı
GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarları açıldı
Şanlıurfa'da hırsızlık olayları
Şanlıurfa'da hırsızlık olayları