Dicle Üniversitesi Başhekimden gece denetimi

Dicle Üniversitesi Başhekimden gece denetimi

Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, Midyat, Şanlıurfa, Suriye ve Bingöl’den gelen hastalarla bir süre sohbet etti

30 Ekim 2017 - 14:27

Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, Midyat, Şanlıurfa, Suriye ve Bingöl’den gelen hastalarla bir süre sohbet etti. Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu mesai sonrası geç vakitlerde hiçbir görevliye haber vermeden hastane genelinde denetimde bulundu.

Başhekim Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, yanına Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Recep Dursun ve Başmüdür Yaşar Aslan’ı da alarak gece hastaneler ana binası ile Acil ve Travmatoloji Hastanesinde denetimde bulundu. Ana binadaki kliniklerde doktor ve personellerle görüşen Kadiroğlu, klinik sorunları hakkında bilgi aldı. Hastalarla da yakından ilgilenen Kadiroğlu, Midyat, Şanlıurfa, Suriye ve Bingöl’den gelen hastalarla bir süre sohbet etti. Hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Kadiroğlu, bir sorunlarının olup olmadığını, hizmetten memnun olup olmadıklarını sordu. Daha sora Acil ve Travmatoloji Hastanesine geçen Başhekim Kadiroğlu, acil servisinin tedavi odalarını ve kliniklerini denetledi. Burada da hasta ve yakınları ile yakından ilgilenen Kadiroğlu, bir problemlerinin olmadığını sordu.

“Hastaların memnuniyeti bizim mutluluğumuzdur”

Başhekim Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, denetim sonrası yaptığı açıklamada, “Hastanemizin sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinden vatandaşlarımızın memnun olduğunu öğrendik. Hastanenin Kalite ve memnuniyet algısının her zaman en üst seviyede kalabilmesi, bilgi, deneyim ve olanaklarıyla, Diyarbakır ve bölge halkına daha iyi sağlık hizmeti sunmak için hastanelerimizde gece denetimini yapmaya devam edeceğiz. Hastanemizin ana binası kırk yıldan fazladır hizmet veriyor. Geçmiş yılların projeleriyle yapılmış bir binadır. Fiziki yapısının elverişsizliğine rağmen en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyoruz, muayeneden, tedaviye, temizlikten güvenliğe varana kadar bütün hizmetleri gerçekleştirirken kaliteyi birinci planda tutmaya çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyazgül'e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı
Beyazgül'e Şanlıurfalılardan Destek Yağdı
ABD Askerleri Şanlıurfa Sınırındaki 6 Gözlem Noktasını Terk Etti
ABD Askerleri Şanlıurfa Sınırındaki 6 Gözlem Noktasını Terk...