Diş Hastanesi otoparkı asfaltlandı-Videolu Haber

Diş Hastanesi otoparkı asfaltlandı-Videolu Haber

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu kez Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otoparkını sıcak asfalt yaptı.

19 Kasım 2017 - 17:53

Mehmet Akif İnan ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi otoparkında sıcak asfalt ve kilitli parke hizmetini tamamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu kez Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otoparkını sıcak asfalt yaptı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) Karaköprü Hizmet Binası otoparkını asfaltlayarak vatandaşların hizmetine sundu. 3 yıllık süreçte 4 milyon metrekareye aşkın sıcak asfalt serimi yapan Büyükşehir Belediyesi, hizmetini kentin dört bir yanında sürdürüyor. 13 ayrı ilçede cadde ve bulvarlarda asfaltlama hizmetini yürüten ve sezonu oldukça yoğun geçiren Büyükşehir Belediyesi son olarak ADSM Karaköprü Hizmet Binası otoparkını asfaltladı.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Karaköprü Hizmet Binası Başhekimi Yahya Kemal Kaplama, otoparkta ve çevre düzenlemesinde yapılan hizmetten dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İbrahim Halil Atay
  10 ay önce
  Karakopru ADSM hastanesi çok bakimsiz kirli wcleri hastaya ilgi alaka yok çalisanlara oncelik insanlik dersi verilmeli sonrada sıcak asfalt yerine yollarina mucur dökülmeli
 • zahit zahir
  10 ay önce
  ya git boş beleş adam ancak yapılan asfalt ile ilgilen hastane sorunlarını çöz önce
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Yılmaz ve Sezer'den ŞUTSO'ya Ziyaret
Hadi Altun'dan ŞUTSO'ya Ziyaret
Hadi Altun'dan ŞUTSO'ya Ziyaret