Doktor Aziz Ocakoğlu’nun Acı Günü

Doktor Aziz Ocakoğlu'nun Acı Günü

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Şanlıurfalı hemşehrimiz Doktor Aziz Ocakoğlu'nun babası vefat etti.

07 Nisan 2018 - 20:56

Merhum İbrahim Ocakoğlu'nun oğlu, Merhum Halil Ocakoğlu ve Ahmet Ocakoğlu'nun kardeşleri, İbrahim Ocakoğlu, Adnan Ocakoğlu ve İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Şanlıurfalı hemşehrimiz Doktor Aziz Ocakoğlu'nun babaları, Merhum Nuri Alican, Marangoz Fehmi Uçkan ve Hüseyin Küçükoğlu'nun kayınbabaları, Mehmet Uçkan, Mustafa Alican, Mehmet Emin Ocakoğlu ve Abdulsamet Ocakoğlu'nun dedeleri,Şanlıurfa Bıçakçı pazarında elbiseci Hacı Mehmet Ayşane Ocakoğlu Hakkın Rahmetine kavuştu.

Cenazesi 7 Nisan cumartesi öğle namazına müteakiben Eyyübiye miskinler camisinden alınarak Harran kapı aile mezarlığına defnedildi.

Ocakoğlu Ailesi Taziyeleri Korukent taziye evinde kabul edecek. Bizde Şanlıurfa 63 Haber Ailesi olarak merhuma Allahtan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Urfalı Gençlerde Dövme Merakı
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama