Düger Mahallesi Çok Amaçlı Salonuna Kavuşuyor

Düger Mahallesi Çok Amaçlı Salonuna Kavuşuyor

Şanlıurfa merkez Karaköprü Belediyesi, Düğer kırsal mahallesinde çok amaçlı salonun temelini atarak kırsal mahalleyi çok amaçlı salona kavuşturuyor.

04 Mayıs 2018 - 13:41

Her kırsal mahalleye çok amaçlı salon kazandırmayı hedefleyen Şanlıurfa merkez Karaköprü Belediyesi, Düger kırsal mahallesinde çok amaçlı salonun temelini atarak kırsal mahalleyi çok amaçlı salona kavuşturuyor.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan hizmetlerini götürmeye devam ediyor. Her kırsal mahalleye çok amaçlı salon kazandırmayı hedefleyen Karaköprü Belediyesi Düger mahallesinde de çok amaçlı salonun temelini attı.

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla kırsal mahalledeki vatandaşların taziye, toplantı, kına, düğün gibi toplantılarını yapacakları çok amaçlı salonlar her mahalleye yapılırken, Başkan Baydilli çok amaçlı salonu olmayan mahalle kalmayacağını söyledi.

Başkan Metin Baydilli kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan hizmet etmeye çalıştıklarını belirterek, “Kırsaldaki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için ekiplerimizle yaz kış çalışıyoruz. Stabilize yollar, çok amaçlı salonlar, sentetik sahalar yaparak kırsalımızı da kalkındırmayı hedefliyoruz. Bu çok amaçlı salonumuzun da Düger mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah kısa sürede tamamlayıp açılışını yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Kırkpınar Mahallesindeki vatandaşlar da çok amaçlı salon ihtiyaçları olduğunu bu hizmet için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye teşekkür etti. Vatandaşlar, bu çok amaçlı salon sayesinde taziyelerini, toplantılarını, toplu yemeklerini ve misafir ağırlamalarımı bu çok amaçlı salonda yapabileceklerini dile getirdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma