Dünyanın Ünlü Şirketlerinden Büyükelçi Önen’e Ziyaret

Dünyanın Ünlü Şirketlerinden Büyükelçi Önen'e Ziyaret

libaba Group'un Türkiye ve Avrupa’dan Sorumlu Yöneticileri Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı hemşerimiz Abdulkadir Emin Önen'i ziyaret etti.

17 Nisan 2018 - 18:58 - Güncelleme: 17 Nisan 2018 - 19:02

Göreve başladığı 2017 yılı Aralık ayından beri hiç boş durmayan Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı hemşerimiz Abdulkadir Emin Önen, bir yandan ziyaretlerini sürdürürken, bir yandan da ziyaretçi kabul ediyor.

Çin Ulusal Enerji Yönetimi (NEA) kuruluşunun Uluslararası İşbirliği Genel Müdürü Gu Jun Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı hemşerimiz Abdulkadir Emin Önen’i Büyükelçilik konutunda ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Çin ve Türkiye arasında enerji alanında işbirliğinin artırılmasına yönelik konuların ele alındığı belirtildi.

Daha sonra dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden Alibaba Group'un Türkiye ve Avrupa’dan Sorumlu Yöneticilerini Büyükelçilik konutunda kabul eden Pekin Büyükelçisi Emin Önen, e-ticaret alanında ikili işbirliğinin geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulundu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü