Duran ve Selalmaz Mahallerine Parke Taşı

Duran ve Selalmaz Mahallerine Parke Taşı

Şanlıurfa Harran Belediyesi ilçedeki Duran ve Selalmaz mahallerinde ara verilen parke taşı döşeme çalışmalarını hızlandırdı

23 Şubat 2019 - 13:52

Harran Belediyesi, ilçe genelinde yol ağını genişletme çalışmaları kapsamında, Duran Mahallesinde çok amaçlı salonun ve caminin çevresinde kilitli beton parke döşemesi yapıyor.Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü mevsim şartlarının düzelmesi ile birlikte ilçede bulunan çeşitli mahallelerde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını hızlandırdı.

Başkan Mehmet Özyavuz’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan ilçe genelinde stabilize, kilitli beton parke ve yeni yol açma çalışmalarını devam ettiren Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçedeki kilitli parketaşı ağını genişletiyor  Fen İşleri ekipleri ilçenin Duran, Sel almaz Mahallelerinde yürütülen parke taşı döşeme çalışmalarına kötü hava şartlarından dolayı ara vermişti. Hava şartlarının elverişli hale gelmesi ile birlikte ilçede döşeme çalışmaları tekrar başladı ve hızla devam ediyor.

Ekipler aynı anda 3 farklı mahallede yürüttükleri çalışmaların ardından diğer mahallelerle çalışma planlarına devam edecek. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedeflenirken, kilitli beton parke döşenen sokak ve mahallelerde oturan vatandaşlar, Başkan Mehmet Özyavuz’a ve Harran Belediyesine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ekipler, ilçe genelinde yaptığı çalışmaları bölgenin durumuna göre kilitli beton parke ve stabilize olarak iki şekilde yürütüyor.  Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bugüne kadar 19 Mahallede toplamda çalışmalarını tamamlamıştı. Ekipler Harran’da ihtiyaç duyulan her mahalle ve sokakta planlı olarak, ihtiyaçlar tamamlanana kadar çalışmalara devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü