Duru TV’den iftar yemeği

Duru TV’den iftar yemeği

Şanlıurfa’da bir otelde düzenlenen Duru TV iftar yemeğine medya mensupları, bürokratlar, siyasiler ve duru tv çalışanları katıldı.

24 Haziran 2017 - 18:42

Şanlıurfa’da bir otelde düzenlenen Duru TV  iftar yemeğine medya mensupları, bürokratlar, siyasiler ve duru tv çalışanları katıldı.

Şanlıurfa’da bir otelde düzenlenen iftar yemeğine Haliliye Kaymakamı ve Şanlıurfa Vali Yardımcısı Ali Yılmaz, Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler, Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bayuk,  Haliliye Belediyesi Basın Müdürü Didem Açar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Mithat Şengöz ve medya mensupları, bürokratlar, siyasiler ve duru tv çalışanları katıldı.

Kemal Süt, iftar programına gelen tüm konuklara sonsuz teşekkürlerini bildiriyorum. Bu mübarek ayada gerek basın mensupları ile gerekse işadamları ile sıcak ortamda bir birlikteliğini amaçladık. Çok güzel bir ortam oldu herkese teşekkür ediyorum.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler  açıklamasında Duru TV Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Süt’ün tertip ettiği nezih bir iftarda buluştuk. İftarda Haliliye Kaymakamı Ali Yılmaz, Sivil toplum örgütleri yöneticileri, medya çalışanları ve duru TV çalışanları ile beraber bir kaynaşma oldu. Ramazan ayının birlik ve beraberliği ile bir araya getirmiş oldu. Düzenlemelerinden dolayı TV Yönetim Kurulu Başkanı  Kemal Süt ve Duru TV çalışanlara teşekkür ederim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fıstık Ağaçları Neden Yaprak Döküyor ?
Fıstık Ağaçları Neden Yaprak Döküyor ?
Saraç’tan Taksiciler Derneğine Ziyaret
Saraç’tan Taksiciler Derneğine Ziyaret