Ekinci Her Haneye Gidiyor

Ekinci Her Haneye Gidiyor

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında her haneye gidiyor.

20 Şubat 2019 - 23:17

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında her haneye gidiyor. AK Başkan adayı Ekinci, Viranşehir ilçesini Viranşehirlilerle hep birlikte kalkındıracaklarını söyledi.

Herkesi Bağrımıza Basıyoruz

Seçim öncesinde de, sonrasında daViranşehir’de her kapıyı çalacağını belirten AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, “Bende bu memleketin bir evladıyım. Her yüreğe dokunacağız.Her haneye gireceğiz ve her eli sıkacağız.Viranşehir olarak 200 bin nüfuslu büyük bir aileyiz. İlçemizin her bir ferdi bizim için çok değerli ve çok kıymetli. İlçemizi hep birlikte el ele vererek kalkındıracağız inşaallah” dedi.

Projelerimiz Hazır

Viranşehir ile ilgili projelerinin olduğunu belirten AK Başkan adayı Ekinci, “Viranşehir’in sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Çünkü bu ilçede yaşayan Viranşehir’in bir ferdiyim. Belediye Başkan adaylığımıza karar verildiği günden beri ilçe ile ilgili sorunların çözümü için, projelerimizi belirleyip hazırladık. Zamanı geldiğinde projelerimizi anlatıp, halkımızla paylaşacağız. Güçlü ve profesyonel bir ekiple, ilçemizin öncelikli ihtiyacı olan alt ve üst yapı sorunlarına kalıcı çözüm getireceğiz. Bunun yanında şehrin yaşanılabilir, gelişmiş bir şehir haline gelmesi için de projelerimiz var. İnşallah göreve geldikten sonra çok çalışıp, görev süremiz içerisinde belirlediğimiz projelerimizi öncelik sırasına göre gerçekleştirmeye çalışacağız” diye konuştu.

431 Mart, Viranşehir İçin Bir Milat Olacak

Viranşehir halkına inanarak ve güvenerek yola çıktığını belirten Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci,AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Seçim manifestosunda belirtilenleri de gerçekleştirme gayreti içerisinde olacaklarını belirterek, 31 Mart günü Viranşehir için bir milat olacağını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü