Ekinci Vatandaşların Dertlerine Ortak Oldu

Ekinci Vatandaşların Dertlerine Ortak Oldu

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyüpnebi ve Eyüpkent mahallelerinde Maddi durumu iyi olmayan vatandaşların dertlerine ortak oldu.

25 Nisan 2018 - 13:38

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyüpnebi ve Eyüpkent mahallelerinde Maddi durumu iyi olmayan vatandaşların dertlerine ortak oldu.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ilçeyi sokak sokak kapı kapı dolaşıp vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Ekinci, talepleri birinci ağızdan dinleyip yerinde çözümler üretiyor.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ilçeyi karış karış dolaşmaya devam ediyor. Periyodik hale getirdiği mahalle gezilerinde çat kapı yapıp vatandaşların evlerine misafir olan Başkan Ekinci, vatandaşlardan gelen talepleri de birinci ağızdan dinliyor. Özellikle maddi durumu iyi olmayan vatandaşlar ile sağlık sorunu yaşayan vatandaşların sesine kulak veren ve dertlerine ortak olan Başkan Ekinci, vatandaşların takdirini topluyor. Eşi Ayşe Ekinci, Ak Parti Eyyübiye İlçe Teşkilat Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte Eyüpnebi ve Eyüpkent mahallelerinde çat kapı Başkan Ekinci, kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için ilgili birim sorumlularına talimat verdi. Maddi durumu iyi olmayan vatandaşların dertlerine ortak olan Başkan Ekinci, dua almayı da sürdürüyor. Mahalle gezileri kapsamında sokakta oyun oynayan çocuklara da oyuncak hediye eden Başkan Ekinci,” Çat kapı yapıp vatandaşlarımızın evlerine misafir olamaya devam edeceğiz.” Dedi.

Mağdur ve ihtiyaç sahibi ile sağlık durumu iyi olmayan vatandaşların sesine kulak verdiklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,” Mahalle gezilerimize devam ediyoruz.  İlçe Teşkilatımız, Muhtarlarımız ve Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte çat kapı ziyaretlerimizi yapıp vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Tabi bu ziyaretler esnasında çocuklarımızı da unutmuyoruz.  Mahalle ziyaretleri kapsamında özellikle mağdur ve ihtiyaç sahibi insanlarımızın tüm taleplerini karşılıyoruz. İletilen taleplerin büyüklüğüne küçüklüğüne bakılmaksızın talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Sağlık sorunu yaşayan insanlarımızın bu sorununu gidermek için en gelişmiş hastaneye götürüp tedavisine yardımcı olamaya çalışıyoruz. Evinde fiziki anlamada bir sıkıntı varsa bakım ve onarımını yapıyoruz. Bizler elimizden geldikçe sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini insanlarımıza sunmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu çalışmalarımız devam edecek. Dedi.

Eyüpkent Mahalle Muhtarı Cuma Şa ise Başkan Ekinci’ye teşekkür ederek,” Başkanımız ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Yedi yirmi dört telefonları açık. Mahallenin ihtiyaçları olduğunda kendilerine hemen ulaşıyoruz. Biz kendisinden razıyız Allah ta kendisinden razı olsun. “dedi.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaşaran göze kansız ağrısız ameliyat
Yaşaran göze kansız ağrısız ameliyat
Uyuşturucu ticaretine aksiyon filmi ile dikkat çektiler
Uyuşturucu ticaretine aksiyon filmi ile dikkat çektiler