Ekinci Viranşehir’e Yapacağı İlk İşi Açıkladı

Ekinci Viranşehir'e Yapacağı İlk İşi Açıkladı

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci 31 Mart sonrası yapacakları ilk işi açıkladı.

07 Şubat 2019 - 16:31

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, seçim çalışması kapsamında ziyaret ettiği ve ziyaretine gelenlerle fikir alış verişinde buluyor, taleplerini ve önerilerini dinliyor. AK Başkan adayı Ekinci, vatandaşları rahatlatmak için 31 Mart sonrası yapacakları ilk işin, ilçenin alt ve üst yapısını düzenlemek olacağını söyledi.

İlk İşimiz Alt Ve Üst Yapı Konusu

Son günlerde aşırı yağışlar ve yapılan kazılar nedeniyle yolların bozulduğunu gördüğünü belirten AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, “Kazı ve aşırı yağışlardan dolayı bozulan yollarımızın onarım çalışmaları hızla devam etmektedir. İnşallah kısa bir sürede özellikle ana caddelerimizin onarımını bitirerek vatandaşlarımızı rahatlatacağız. Allah'ın izni ile 31 Mart sonrası elimizi atacağımız ilk konu ilçemizin alt ve üst yapısı olacaktır. Alt ve üst yapı konusu köklü olarak çözmemiş bir şehir büyük yatırımlara sahne olamaz” dedi.

Ekinci’den Yıldız, Beyazgül, Çiftçi ve Kan’a ziyaret

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Av. Bekir Kan'ı ziyaret ederek, seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile de bir araya gelerek, 31 Mart Yerel Seçimleri hakkında istişarelerde bulunduk. Şanlıurfa halkına inanıyoruz ve güveniyoruz. Şanlıurfa'da merkez ve 13 ilçemizde Allah'ın izni, halkımızın desteği ve teveccühü ile büyük bir zafer kazanacağız. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanımız Av.NihatÇiftçi'yide ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi’nin ilçemizdeki çalışmaları ile ilgili bilgi aldık. Bu yıl sonbahar ile birlikte aralıksız devam eden yağışlardan dolayı çalışmaların aksadığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi'ye şehir merkezinde ve kırsal mahallelerde çalışmaların hızlandırılması talebimizi ilettik.Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'den ilçe merkezinde kazı ve aşırı yağmur sonucu bozulan yol ve kaldırımların onarılacağı, kırsal mahallelerimizde ise yol yapım çalışmalarının hızlandırılacağı sözünü aldık” diye konuştu.

Gençlik Kolları Da Destek Arayışında

AK Parti Viranşehir Gençlik Kolları da,ilçe merkezinde bulunan Mahallelerde,ev ziyaretleri gerçekleştirip,bu kutlu bu hak davada 31 Mart‘ta yapılacak olan seçimlerde AKadayımız Salih Ekinci için dua ve desteklerini istediklerini, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu