Engelli çocukları olan ailenin yolu asfaltlandı-Videolu Haber

Engelli çocukları olan ailenin yolu asfaltlandı-Videolu Haber

Hilvan'da çalışmalarını sürdüren Şanlıurf Büyükşehir Belediyesi, engelli iki çocuğu olan Ertem ailesinin evinin bulunduğu yolu asfaltladı

26 Ağustos 2017 - 16:22 - Güncelleme: 27 Ağustos 2017 - 16:22

Hilvan'da çalışmalarını sürdüren Şanlıurf Büyükşehir Belediyesi, engelli iki çocuğu olan Ertem ailesinin evinin bulunduğu yolu asfaltladı. Ana yoldan eve gelirken sıkıntı yaşayan aile, çalışmadan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

2017 plan ve program çerçevesinde Hilvan ilçesinde asfalt çalışmasını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Bahçecik Mahallesi ve Karaburç Mahallesi arasındaki güzergahta asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, güzergah üzerinde kalan ve engelli iki çocuğuyla yaşayan Ertem ailesinin evlerinin bulunduğu yolu da asfaltladı.

Ailenin talebine anında karşılık veren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ev ile ana yol arasındaki bölgeyi asfaltlayarak çalışmalarını tamamladı. Engelli çocuklarını hastaneye götürüp getirirken servis araçlarının çocuklarını yol kenarında bıraktığını ve bu nedenle zorluk yaşadıklarını anlatan baba Ertem "Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sayesinde artık çocuklarımızı getiren servis araçları evin önüne kadar gelebilecek. Eskiden yol bozuk olduğu için servis araçları çocuklarımı yol kenarında bırakıyordu. Şu anda Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfaltı yapıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi ve emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buzdolabı kablosu yangına neden oldu
Buzdolabı kablosu yangına neden oldu
Çiftçi Tarihi Kentler Birliği Ünye buluşmalarını başlattı
Çiftçi Tarihi Kentler Birliği Ünye buluşmalarını başlattı