Engelli öğrencilere saç bakımı

Engelli öğrencilere saç bakımı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir gurup gönüllü kuaför kursiyer, Engelli Rehabilitasyon merkezlerinde öğrenim gören kız öğrencilerin saç kesim ve bakımını yaptı.

06 Nisan 2018 - 02:20

Siverek Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çok Amaçlı Toplu Merkezi (ÇATOM) işbirliğiyle yürütülen proje kapsamında, ilçede bulunan 10 Rehabilitasyon merkezinde eğitim ve öğretim gören 400 öğrencinin saç kesim ve bakımına başlandı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu, “ Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tür çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İlçe Kaymakamımız Metin Demirel’in talimatıyla Rehabilitasyon merkezlerimizde bulunan kız öğrencilerimizin saç kesim ve bakımını ÇATOM ile beraber başladık ve olumlu sonuçlar aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi
Çok Amaçlı Toplu Merkezi (ÇATOM) Siverek Sorumlusu Aysel Güzeler ise, “Siverek Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz proje kapsamında, gönüllü kursiyerlerimiz ile birlikte ilk etapta ilçe merkezimizde bulunan ortalama 10 Rehabilitasyon merkezlerimizde yaklaşık 400 kız öğrenciye ulaşmayı hedefliyoruz. Burada kız öğrencilerimizin ailelerinin izni ile saç kesimlerini ve bakımlarını yapıyoruz. Bu çalışmamızı kırsal mahallelerde eğitim ve öğretim gören öğrencilere yönelikte yapacağız. Bize katkılarından dolayı İlçe Kaymakamımız Metin Demirel ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu’na teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da vahşet
Şanlıurfa’da vahşet
Şanlıurfa'da sosyal yaşam sokağı açıldı
Şanlıurfa'da sosyal yaşam sokağı açıldı