Erkoç, Belçika’da Şehirler ve Küresel Göç konferansına...

Erkoç, Belçika’da Şehirler ve Küresel Göç konferansına katıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Belçika Brüksel Büyükelçisi Faruk Kaymakçı’yı birlikte ziyaret etti.

20 Kasım 2017 - 12:21

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Belçika Brüksel Büyükelçisi Faruk Kaymakçı’yı birlikte ziyaret etti.Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Belçika’nın Mechelen şehrinde düzenlenen "Şehirler ve Küresel Göç" konferansına katıldı.Başkan Erkoç ilk olarak Belçika Brüksel Büyükelçisi Faruk Kaymakçı’yı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile birlikte ziyaret etti.

Belçika’nın Mechelen şehrinde 15-16 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen Şehirler ve Küresel Göç konferansı için Belçika’ya giden Başkan Erkoç, burada bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu.

Başkan Erkoç ilk olarak Belçika Brüksel Büyükelçisi Faruk Kaymakçı’yı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile birlikte ziyaret etti.

Daha sonra AK Parti Belçika SKM Genel Koordinatörü Basir Hamarat ve yönetimi ile istişarelerde bulunan Başkan Erkoç,

Mechelen kentinde Lamot Kongre ve Kültür Merkezi’nde Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Uluslararası Göç Örgütü ve Birleşmiş Milletler işbirliği ile düzenlenen Şehirler ve Küresel Göç konulu konferansa katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti