Ersun Yanal Dördüncü Yıldızı Birlikte Takacağız

Ersun Yanal Dördüncü Yıldızı Birlikte Takacağız

Fenerbahçe’nin yeni Teknik Direktörü Ersun Yanal sarı-lacivertli sözleşmeye imza attı Yanal Ersun Yanal Dördüncü Yıldızı Birlikte Takacağız

18 Aralık 2018 - 22:09

Fenerbahçe’nin yeni Teknik Direktörü Ersun Yanal sarı-lacivertli sözleşmeye imza attı. Yanal, dördüncü yıldızı takmak için göreve geldiğini belirtirken, Başkan Ali Koç da "Güneş açması için Ersun Yanal burada" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin yeni Teknik Direktörü Ersun Yanal için Ülker Stadyumu'nda imza töreni düzenlendi. İmza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sportif Direktör Damien Comolli ve basın mensupları katıldı. Törende konuşan Ersun Yanal, her zaman umut olduğunu belirterek, "Fenerbahçe'de bu umutları gerçekleştirmek için beraberiz. Ben henüz 2 gündür buradayım. Bu sürecin içinde bir maç oynandı. Fenerbahçe'nin büyüklüğü kendi koyduğu sportif hedeflerden büyüktür. Fenerbahçe Türk Sporu'nun lokomotifidir.

Bugün bulunduğu yer sadece futbolla yorumlanamayacak kadar sığ olmamalıdır. Başkanımızın mensup olduğu Koç Ailesi ve misyonu Türk sporu için de çok önemlidir. Ben kendilerinin Türk sporunun içinde olmalarını ülkemiz adına büyük bir şans olarak değerlendiriyorum. Sporun birçok alanındaki vizyoner çalışmaların ülkemizin geleceği için önemli bir yatırıma başladığını biliyorum. Böyle bir camianın mensubu ve içinde olduğum şu anda sorumluluklarımı ve hedefimi başkanımızın cümlesiyle ben anlatayım. Dördüncü yıldızı yakacağız. Takmak için var gücümüzle biz takım olarak, sizler de bizlerin dışında bir takım olarak el ele taraftarlarımızın desteğiyle bu şampiyonluğu göğüsleyeceğiz. Bugün burada olmaktan bu aile içinde olmaktan mutluyum. Bu mutluluğu da sonuçlarla pekiştirerek mutlu etmek istiyorum” diye belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
6 Kişinin Öldüğü Olay İle İlgili İddialara Açıklama Geldi
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret
Akademik Birlik Derneğinden Rektör Çelik'e Ziyaret