Eyyübiye’deki Kavga ile İlgili 8 Kişi Gözaltına Alındı

Eyyübiye'deki Kavga ile İlgili 8 Kişi Gözaltına Alındı

Şanlıurfa Eyyübiye Osmanlı mahallesinde Urfalı Dağ Ailesi ile bir grup arasında çıkan kavgada 5’i erkek, 3’ü kadın olmak üzere 8 kişi gözaltına alındı.

28 Eylül 2018 - 00:08 - Güncelleme: 28 Eylül 2018 - 11:41

Şanlıurfa Eyyübiye Osmanlı mahallesinde Urfalı Dağ Ailesi ile bir grup arasında çıkan kavga ile ilgili flaş gelişme yaşandı.Olay ile ilgili 5’i erkek, 3’ü kadın olmak üzere 8 kişi gözaltına alındı.

Şanlıurfa Valiliğinden Yapılan Açıklamada, 29.09.2018 Perşembe günü akşam saatlerinde ilimiz Eyyübiye ilçesi Osmanlı Mahallesinde bir grup gençle Osmanlı mahallesi gençler arasında yaşanan tartışma sonucu çıkan ve ailelerin de karışması ile büyüyen kavga neticesinde; bir şahsın tabancayla ateş etmesi sonucu Mahmut Dağ ve Mesut Dağ isimli 2 vatandaşımız vefat etmiş, Mehmet Dağ, Murat Dağ,Müslüm Dağ isimli 3 vatandaşımız da yaralanmıştır. Yaralı vatandaşlarımız devlet hastanelerimizde tedavi altına alınmıştır.

Bahse konu olayla ilgili 5’i erkek, 3’ü kadın olmak üzere 8 şahıs olayda kullanılan silahla birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır. Eyyübiye ilçesi Osmanlı Mahallesi başta olmak üzere il genelinde her türlü güvenlik önlemleri alınmış ve gerekli adli ve idari soruşturmalar başlatılmıştır.Vatandaşlarımızın olası tahrik ve provokasyonlara prim vermemelerini ve özellikle sosyal medya üzerinden yayılmaya çalışılan yanlış ve asılsız haberlere itibar etmemelerini diliyorum.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.İfadelerinde bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü