Eyyübiye Hastanesi çalışanlarına eğitim verildi-Videolu Haber
Reklam

Eyyübiye Hastanesi çalışanlarına eğitim verildi-Videolu Haber

Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesinde görevli doktor, ebe, hemşire, eczacı, psikolog ve çocuk gelişim uzmanların proje döngüsü yönetimi Eğitimi verildi.

04 Ağustos 2017 - 16:06 - Güncelleme: 04 Ağustos 2017 - 16:12

Eyyübiye Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesinde görevli doktor, ebe, hemşire, eczacı, psikolog ve çocuk gelişim uzmanlarına, 2017 yılı Karacadağ Kalkınma Ajansına sunulan Teknik destek programı başvurusunun kabulü sonucu hastanede proje döngüsü yönetimi (PCM) eğitimi verildi.

Proje kültürünün gelişmesi ve ar-ge faaliyetlerinin yapılanması amacıyla yazılan proje hastanenin kabul edilen ilk projesi oldu.

Farklı birimlerde çalışan doktor, ebe, hemşire, eczacı, psikolog ve çocuk gelişim uzmanlarından oluşan 25 kişilik ekip Karacadağ kalkınma ajansı uzmanları tarafından 3 gün eğitim aldı. Eğitim sonunda personel sertifikalarını Karacadağ Kalkınma Ajansı uzmanları ve Hastane Başhekimi Faruk Günak’ın elinden aldı.

Eğitim sonunda hastanede kurulacak olan proje ve AR-GE birimi ile hastanede bilimsel faaliyetlerde ve projelerinde artış bekleniyor. (Şanlıurfa 63 Haber )

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hastaneden çıplak halde kaçan genci polis yakaladı
Hastaneden çıplak halde kaçan genci polis yakaladı
Kaman'dan Şanlıurfa'ya Türk Bayrağı
Kaman'dan Şanlıurfa'ya Türk Bayrağı