Eyyüp Nebi Sabır Günü Etkinlikleri Yapılacak

Eyyüp Nebi Sabır Günü Etkinlikleri Yapılacak

Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde 5 Mayıs tarihinde saat 10.00 itibari ile 16. Uluslararası Eyyüp Nebi Sabır günü etkinlikleri yapılacak.

30 Nisan 2018 - 14:39 - Güncelleme: 30 Nisan 2018 - 14:49

Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde 5 Mayıs tarihinde 16. Uluslararası Eyyüp Nebi Sabır günü etkinlikleri yapılacak. Etkinliklerde İlahi Sanatçısı Muzaffer Gürler’de sahne alacak.

Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 16. Uluslararası Eyyüpnebi Sabır günü etkinliklerine tüm ilçe halkını davet etti. Geleneksel hale getirilen ve ilçenin tanıtımı açısından önemli organizasyonlar arasında yer alan Sabır günü etkinlikleri için Belediye hazırlıklara başladı.

5 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da başlaması planlanan Sabır etkinliklerine çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor. Belediyenin organizesinde gerçekleşecek olan etkinliğe İlçe Kaymakamlığı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi destek verecek.

Şanlıurfa’nın yerel kanallarında canlı yayınlanacak olan ve Dr. Ahmet Gündüz’ün konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte İlahi Sanatçısı Muzaffer Gürler sahne alacak.

Etkinlikte Sabır, Vefa ve Sadakat plaketleri bu yılki sahiplerine verilecek. Gün boyu sürmesi beklenen sabır günü etkinliğinin sonunda programa katılan tüm davetlilere özel olarak hazırlanan Eyyüpnebi CD’si, Kitapçık ve 5 Bin kişilik sabır pilavı ikram edilecek.

Programa katılacak olan ilçe halkı için Belediyemiz tarafından 3 araç tahsis edildi.

Konu ile ilgili olarak Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, organizasyonda herhangi bir aksaklığın meydana gelmemesi için birim müdürleri ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Başkan Yardımcısı Çiftçi, etkinliğin ilçenin tanıtımı için önemli yere sahip olduğunu vurgulayarak, tüm hazırlıkların başladığını etkinliğin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma