Eyyüpoğlu,Büyük Taaruzun 94,Yılı Kutlu olsun

Eyyüpoğlu,Büyük Taaruzun 94,Yılı Kutlu olsun

Kurtuluş Savaşının dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferinin 94'üncü yıldönümü için Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, bir mesaj yayınladı.

30 Ağustos 2016 - 17:03

Eyyüpoğlu, mesajında ülkemizin ve milletimizin  büyük şeref ve coşkuyla karşıladığı 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor şehitlerimizi minnetle anıyorum.’ Dedi.

Kurtuluş savaşının en çetin savaşlarından biri olan 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'un yıldönümü Şanlıurfa Ziraat Odası başkanlığınca da kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, ‘Türkiye Cumhuriyeti’nin kolay kazanılmadığının önemli bir göstergesi olan 30 Ağustos Zaferini kutluyor ve şehitlerimizi minnetle anıyorum.’ Dedi.

Eyyüpoğlu devamda “30 Ağustos Zaferi’nin 94. Yıldönümü ile bir kez daha anlıyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti büyük bir ülkedir. Tüm topraklarımızın şehir kanıyla sulanarak kurulduğunu görüyoruz. Bu yüzdendir ki bu minnete layık olmak ve vatanımızı savunmak boynumuzun borcudur. 30 Ağustos günü Dumlupınar’da kahramanca çarpışan bu milletin her bir ferdini hiçbir zaman unutmayacağız. Bu miraslar üzerine inşa edilen ülkemizi sonsuza dek koruyup onu daha da büyüteceğiz. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor şehitlerimizi minnetle anıyoruz.”

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaralı baba kendi acısını unutup çocuklarının derdine düştü
Yaralı baba kendi acısını unutup çocuklarının derdine düştü
Kuzenlerin Kavgasında Kan Aktı
Kuzenlerin Kavgasında Kan Aktı