Fakıbaba’dan Urfa Aday Listesi Açıklaması

Fakıbaba'dan Urfa Aday Listesi Açıklaması

Şanlıurfa’da AK Parti Milletvekili Listesine Tepkiler ile ilgili Aday tanıtım toplantısında Ahmet Eşref Fakıbaba açıklamalar yaptı.

26 Mayıs 2018 - 16:08 - Güncelleme: 28 Mayıs 2018 - 01:43

Şanlıurfa’da AK Parti Milletvekili Listesine Tepkiler ile ilgili Aday tanıtım toplantısında açıklama yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tepkilere açıklama yaptı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, tepkiler ile ilgili ben mertçe konuşan bir adamım listeyi ben yapmış olsaydım emin olun söylerdim hiç çekinmeden söylerdim çünkü hiçbir bakana liste yapma hakkı vermediler. Ama Bahaneler ile Ahmet Eşref Fakıbaba’yı vurmakla elinize ne geçecek sizin ben Urfa’ya kendimi adamış bir adamım, Urfa’ya canım feda olsun onun için Recep Tayyip Erdoğan’ın Binali Yıldırım’ı ve AK PARTİ Hükümetini destekleyelim ve bir daha Tam Vaktidir diyip Şanlıurfa’yı büyüteceğimize söz verelim.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba Mücadeleden Kaçan namerttir, Kasım’da burada,  Ahmet’de Burada, Mehmet Ali’de burada biz buradayız bu Vatanada, Urfa’ya canımızı feda etmişiz bir dönem daha müsaade edin yaptıklarımızı 3’e katlayacağız. Dedi

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Kadir
  1 yıl önce
  P tesi acil olarak Şanlıurfa adliyesine gidin oradaki memurlar la çalışanlarla görüşün orda dönen oyunu size anlatsınlar bir şahıs adliyede adam kayırmak için hedef saptırmak için ialakasız kişilere iftira atıyor kendisi asıl suçluları gizlşyor Bulgar kime hizmet ediyor kimin adamı onu araştırın ak parti teşkilat zarar görüyor haberiniz olsun
 • Mehmet Reşat şimşek
  1 yıl önce
  Bu adaylarla hiç bir yere varılmaz memleketin bedavadan bir beş yılı daha gidecek 2,3 aday dışında hepsi boş çok yazık.
 • ayhan ayhan
  1 yıl önce
  Valla hiç kusura bakmayin kürsüde kendini ifade edemeyen 14. Sira adayina ben oy vermem bu şahıs beni mecliste temsil etme yetenegine sahip deildir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü