Fakıbaba ile Çelik arasında twit gerginliği

Fakıbaba ile Çelik arasında twit gerginliği

Eski Tarım Bakanı Şanlıurfa Mileltvekili Faruk Çelik ile Yeni Tarım Bakanı Şanlıurfa Miletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba arasında tweet gerginliği yaşandı

05 Eylül 2017 - 12:21 - Güncelleme: 05 Eylül 2017 - 12:41

Eski Tarım Bakanı Şanlıurfa Mileltvekili Faruk Çelik ile Yeni Tarım Bakanı Şanlıurfa Miletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba arasında tweet gerginliği yaşandı.Fakıbaba gübre ve mazot desteklerini tarla sahiplerine vereceğini belirtirken, "Erkek olan şimdi yolsuzluk yapsın görelim" ifadesini kullandı. Eski Tarım Bakanı Çelik ise, "Sorumlu siyasetçi ne konuştuğunu bilir yada varsa bir şey gereğini yapar" dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Miletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, usulsüz fatura ile yolsuzluk yapanları uyarıp, “Tapu sahibi İstanbul’da başka bir işle iştigal ediyor. Ama ben gübre, mazot ve primleri tapu sahibine veriyorum. Halbuki tarlayı işleten farklı bir insan. Ha bundan neden vazgeçildi. Haklı olarak benden önceki arkadaşlar ‘yav yolsuzluklar vardı, yolsuzlukları önlemek için vazgeçtik’ diyor. Erkek olan şimdi yolsuzluk yapsın, göreyim bakayım” dedi.

Fakıbaba’nın bu sözleri üzerinden birkaç saat geçtikten sonra önceki Tarım Bakanı Faruk Çelik’in attığı tweet dikkat çekti.

İşte O Tweet

"Sorumlu siyasetçi ne konuştuğunu bilir yada varsa birşey gereğini yapar." Bu tweet’in ardından iki bakan arasında gerginlik olduğu yorumları yapıldı. (haber, tarım pusulası)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PKK'nın finans kaynağı sigara kaçakçılığına büyük darbe
PKK'nın finans kaynağı sigara kaçakçılığına büyük darbe
Şanlıurfa’da iki motosiklet kafa kafaya çarpıştı: 2 yaralı
Şanlıurfa’da iki motosiklet kafa kafaya çarpıştı: 2 yaralı