Fakıbaba Seçim Stratejisi Toplantısı Gerçekleştirdi

Fakıbaba Seçim Stratejisi Toplantısı Gerçekleştirdi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezinde 24 Haziran stratejisini değerlendirmek için AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı ve Milletvekili Adayları ile bir araya geldi.

30 Mayıs 2018 - 01:51

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi’nin 24 Haziran stratejisini değerlendirmek için AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı ve Milletvekili Adayları ile bir araya geldi.

Bir otelde düzenlenen toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, AK adaylar, İlçe Belediye Başkanları,  AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarının tamamı katıldı. 

Toplantıda yapılacak seçim çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa’da çalmadık kapı sıkılmadık el bırakılmaması gerektiğini aktardı.

Seçim çalışmaları ve Şanlıurfa için yapılması planlanan projeler ile ilgili konuşan Bakan Fakıbaba, seçim sürecinde belirlenen yol haritasını da anlattı. Şanlıurfa’dan güzel bir sonuç alınacağına inandığını aktaran Bakan Fakıbaba, Milletvekili Adaylarımız, Belediye Başkanlarımız, İl ve İlçe Başkanlarımız ile AK Parti’mize gönül veren kardeşlerimizle Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi’nin 24 Haziran stratejisini, hazırlıklarını değerlendiriyoruz. Rabbim bizleri muvaffak eylesin.

24 Haziran’da güzel sonuçlar almak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını söyledi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü