Fakıbaba Urfa’da Taziyeleri Kabul Edecek
Reklam

Fakıbaba Urfa'da Taziyeleri Kabul Edecek

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa’ya geldi.Bakan Fakıbaba, Amcasıoğlu'nun taziyelerini 7 Ocak'ta GAP Team'da kabul edecek.

06 Ocak 2018 - 15:14 - Güncelleme: 06 Ocak 2018 - 15:37

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba sabah saatlerinde uçakla Şanlıurfa’ya geldi. GAP Hava Limanında Vali Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Jandarma Komutanı Albay Nuri Öztürk ve milletvekilleri tarafından karşılanan Bakan Fakıbaba, Amcasıoğlu'nun taziyesine katılmak üzere Birecik İlçesine gitti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın 7 Ocak Pazar Günü GAP TEAM'da Taziyeleri Kabul Edeceği Öğrenildi. Hipper A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Satıroğlu'nun katılımıyla 7 Ocak Pazar günü 13:00-15:00 saatleri arasında GAPTEAM Konferans salonunda yapılması Planlanan  "Şanlıurfa yatırım ve iş fırsatı semineri" yeri değişti..  Seminere girişler ücretsiz olup Seminer Yeri Dedaman Oteli Olarak Değişti.

Şanlıurfa yatırım ve iş fırsatı semineri ile ilgili Detaylı bilgi için; 0541 636 30 55 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haliliye'de 5 Ayrı Ekiple Çalışmaların Sürüyor-Videolu Haber
Haliliye'de 5 Ayrı Ekiple Çalışmaların Sürüyor-Videolu Haber
Şanlıurfalı Ses En İyi 30 Ses Arasında Yer Aldı
Şanlıurfalı Ses En İyi 30 Ses Arasında Yer Aldı