Fatih Erbakan Şanlıurfa’ya Geldi-Videolu Haber

Fatih Erbakan Şanlıurfa'ya Geldi-Videolu Haber

Milli Görüşün Lideri Merhum Prof.Dr Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya geldi.Fatih Erbakan’dan Hz.İbrahim ve Selahaddin Eyyübi Vurgusu yaptı.

31 Mart 2018 - 13:15 - Güncelleme: 31 Mart 2018 - 14:04

Milli Görüşün Lideri Merhum Prof.Dr Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya geldi.Fatih Erbakan, Erbakan Vakfı Şanlıurfa İl başkanlığı tarafından Sivil Toplum Kuruluşları ve Esnaf Sanatkar oda başkanları ile bir araya geldi, Fatih Erbakan’a 54.Hükümetin Sacit Günbey ve Şanlıurfa Eski Belediye Başkanı Ahmet Bahçıvan Eşlik etti.

Fatih Erbakan, Şanlıurfa ziyaretimizde vatandaşlarımız ile kucaklaşacağız, protokol ziyaretlerini gerçekleştireceğiz ve 1 Nisan günü Konuştuğunu Yapan Erbakan toplantısını gerçekleştireceğiz.

Fatih Erbakan, Hz.İbrahim A.S Şehri olan Şanlıurfa’da kuvvetin çoğunluğun, menfaatlerin hak sebebi olduğu Nemrut’a karşı baş kaldıran bir peygamberdi, kuvvetin değil hakkın üstün tutulduğu bir düzenin kurulması için mücadele eden bir peygamberdi, bu anlattıklarımız bizlere Merhum Liderimiz Necmettin Erbakan hocamızın mücadelesi ile paralel bir mücadeledir. Bizzat Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi Milli Görüş Peygamberlerin Yoludur.

En az Hz.İbrahim kadar Şanlıurfa denildiği zaman aklımıza Selahaddin Eyyübi’de geliyor, Selahaddin Eyyübi Şam’dan kalkıp Kudüs’ün fethi için Harran’a gelmiştir. Sonra Mardin’e geçmiştir, Selahaddin Eyyübi Kürt-Türk-Arap İslam Birliğini oluşturup Kudüs’ü fetih etmiştir. Necmettin Erbakan hocamızda Selahaddin Eyyübi gibi hayatı boyunca İslam Birliğinin sağlamak için yaşamıştır, tarihin en büyük Kudüs mitingi ile sesini duyurmuştur.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zubeyde
    11 ay önce
    O ayıp çok yazık madem baban böyleydi niye onun yoluna partisine ihanet ediyorsun ayrı baş çekiyorsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuş seçim çalışmalarını sürdürüyor
Kuş seçim çalışmalarını sürdürüyor
Karacadağ’da Ak Parti’ye destek mitingi
Karacadağ’da Ak Parti’ye destek mitingi