Ferhat Göçer, Köroğlu Festivalinde sahne alacak

Ferhat Göçer, Köroğlu Festivalinde sahne alacak

Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, Bolu, Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivalinde sahne alacak.

09 Ağustos 2017 - 15:10

Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer, Bolu, Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivalinde sahne alacak. Doğal güzellikleri ve doğasıyla uyumlu şehircilik anlayışı ile "Tabiatın Kalbi" olarak markalaşan Bolu, Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivali'ne hazırlanıyor.

Bolu Belediye Başkanlığı, 18-20 Ağustos tarihleri arasında Bolu Valiliği iş birliğinde düzenlenecek 'Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivali'nin programını açıkladı.

Belediye Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, dev festival 18 Ağustos Cuma günü düzenlenecek etkinliklerle başlayacak ve 20 Ağustos günü sona erecek.

Festival kapsamında çeşitli konserler, yarışmalar, halk oyunları ve tiyatro gösterileri, sergiler, çocuk oyunları, çalıştaylar, doğa ve bisiklet yürüyüşleri düzenlenecek.

Bolu Valiliği ile Bolu Belediyesi iş birliğinde gerçekleşecek festivale Türkiye'nin yanı sıra 12 Türk dünyası ülkesinden katılım olacak.

Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer ve Ömür Gedik festivalde sahne alarak, en sevilen şarkılarını Bolulular için seslendirecek. Ayrıca Türk sinemasının önemli isimlerinden Hülya Koçyiğit'te sanatseverler ile "Türk sinemasında Köroğlu" konulu söyleşi bir araya gelecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yıldız, Suruç'taki saldırganın tutuklandığını açıkladı
Yıldız, Suruç'taki saldırganın tutuklandığını açıkladı
Erdoğan: Kandil’i de vurduk ve toplantı halindeki lider takımını hallettik
Erdoğan: Kandil’i de vurduk ve toplantı halindeki lider...