Fikrim Geleceğim Projesi Şanlıurfa’ya geliyor

Fikrim Geleceğim Projesi Şanlıurfa'ya geliyor

Fikrim Geleceğim Projesi ile Şanlıurfalı 30 kadın, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nden eğitim alırak KOSGEB’den de girişimcilik sertifikasına sahip olacak.

24 Mart 2018 - 00:39 - Güncelleme: 25 Mart 2018 - 12:15

Ülkemize yeni kadın girişimciler kazandırmak üzere yola çıkan Fikrim Geleceğim Projesi Şanlıurfa’ya geliyor. Kapsayıcı Büyüme Derneği tarafından yürütülen KOSGEB destekli projede eğitimleri Boğaziçi Üniversitesi veriyor.Ücretsiz eğitimlere katılmak isteyenlerin, 1 Nisan 2018 tarihine kadar wwwfikrimgelecegimcom sitesindeki başvuru formunu doldurması yeterli.

Kadınlar girişimci olacak, Boğaziçi Üniversitesi ve KOSGEB destek verecek. Fikrim Geleceğim Kadın Girişimci Programı Şanlıurfa’da başlıyor. Program kapsamında seçilecek 30 kadın, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nden eğitim alırken KOSGEB’den de girişimcilik sertifikasına sahip olacak. 6 Nisan 2018 tarihinde başlayacak ve ücretsiz olarak verilecek eğitimler, Hilton Garden Inn Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek
Filoloji Üniversitesi Birecik'i Keşfedecek
Şanlıurfa Valiliği Logo Şanlıurfa Valiliği Logosu
Şanlıurfa Valiliği Logo Şanlıurfa Valiliği Logosu