FIRAT’ dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

FIRAT’ dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Akçakale Kaymakamı FIRAT’ dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.

FIRAT’ dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
30 Ağustos 2016 - 13:56

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.

Milletimizin tarihine, altın harflerle geçen ve Yüce Türk Milleti’nin azim ve kararlılığının tüm Dünya Uluslarına ilan edildiği bu anlamlı zaferin 94’üncü yıldönümünde, milletimizin göğsünde iman, yüreğinde bağımsızlık ve özgürlük sevdası olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Ya şehit olurum, ya gazi şuuruyla hareket eden ve Tek vatan, tek millet, tek devlet ve tek bayrak ilkeleri etrafında kenetlenen aziz milletimizin, tarih sahnesindeki onurlu yürüyüşü ilelebet sürecektir.

15 Temmuz gecesi FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişiminde kahraman milletimizin, sağduyusu, basireti ve cesaretiyle dosta, düşmana ve tüm dünyaya gereken cevabı birkez daha vermiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarım. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; hain darbe teşebbüsü ve kalleş terör saldırılarında hayatını kaybetmiş, vatanımız uğruna canını vermiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Karaköprülü çoçuklar 12 D Sinema ile tanıştı (Video)
Karaköprülü çoçuklar 12 D Sinema ile tanıştı...
Harran İsotu Projesi başlıyor
Harran İsotu Projesi başlıyor