Gazetecilerden Yıldız’a Ziyaret

Gazetecilerden Yıldız'a Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan Bahattin Yıldız’ı Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ve Şanlıurfa’da görev yapan yerel ve yaygın basın kuruluşlarının sahip ve temsilcileri ziyaret etti.

02 Ağustos 2018 - 21:04 - Güncelleme: 02 Ağustos 2018 - 21:10

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan Bahattin Yıldız’ı Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ve Şanlıurfa’da görev yapan yerel ve yaygın basın kuruluşlarının sahip ve temsilcileri ziyaret etti.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyarette yaptığı açıklamada; ; Şanlıurfa’da görev yapan gazete sahipleri, TV sahipleri, ajanslar ve ulusal basın temsilcileriyle birlikte AK Parti İl Başkanımız Sayın Bahattin Yıldız’ı ziyaret ederek yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Şanlıurfa’da daha önce 4 yıl boyunca teşkilat başkanlığı yaptıktan sonra İl Başkanlığına getirilen Bahattin Yıldız yakinen tanıdığımız bir arkadaşımız. Özellikle Şanlıurfa medyasında bilgi akışında daha önce de olduğu gibi Bahattin Bey’in döneminde de bilgi akışı devam ediyor. Parti olarak Basın kuruluşlarına eşit mesafede bulunulması ve medya ile ilişkilerin iyi düzeyde olmasından memnunuz. Bundan sonra da her türlü programlar da, etkinlikler de gerekli bilgi akışının sağlanacağına inanıyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.  Dedi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise Çok kıymetli başkanımıza ve değerli arkadaşlarımıza bugünkü ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum.  Şanlıurfa Gazeteciler Derneği her zaman partimizin yanında olmuştur, desteklerini her zaman bizlerden taraf kullanmışlardır. Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman iç içe ve birlik beraberlik içinde çalışmalar da bulunduk. Asaleten göreve atanmamdan dolayı, bugünkü ziyaretlerinden dolayı çok kıymetli Gazeteciler Dernek Başkanımıza ve arkadaşlarımıza teşekkürlerimiz sunuyorum. Bundan sonraki süreçte de her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğimize emin olsunlar. Her zaman iç içe olduk, bilgi akışlarımızı zamanında sağladık, her zaman bize desteklerini verdiler bugünkü ziyaretleri için de kendilerine çok teşekkür ediyorum. Dedi.

Ziyarete; Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Yenişafak, Milat, Diriliş Postası ve Yenisöz gazetesi temsilcisi Mehmet Kamil Güler ile birlikte Güneydoğu TV sahibi Faruk Bayuk, NTV Temsilcisi Kadir Çelikçan, DHA Muhabiri Ömer Şulul, İHA Temsilcisi Şinasi İnan, Damga gazetesi sahibi Mehmet Ağaslan, Değişim Gazetesi sahibi Mahmut Kakız, Şanlıurfa Gazetesi Haber Sorumlusu Latif Gömük ile yerel ve yaygın basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor