Gaziantepli taekwondocular, şampiyonalara hazırlanıyor

Gaziantepli taekwondocular, şampiyonalara hazırlanıyor

Gaziantepli teakwondocu sporcular ve antrenörler, Eylül ayında düzenlenecek Dünya ve Avrupa Şampiyonaları'nda Gaziantep'i temsil edecek.Peru, Polonya ve Bulgaristan'da düzenlenecek olan...

07 Eylül 2016 - 14:14 - Güncelleme: 07 Eylül 2016 - 15:02

Gaziantepli teakwondocu sporcular ve antrenörler, Eylül ayında düzenlenecek Dünya ve Avrupa Şampiyonaları'nda Gaziantep'i temsil edecek.
Peru, Polonya ve Bulgaristan'da düzenlenecek olan Poomse Dünya Taekwondo Şampiyonası'na Gaziantep'ten 4 antrenör ve 5 sporcu temsil edecek. 29 Eylül-2 Ekim tarihinde Peru'da yapılacak Dünya Şampiyonası'na Veysel Döşüçukur antrenör, Elif Döşüçukur ise sporcu olarak katılırken, Polonya'da 16 Eylül'de düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na ise Mahmut Boztepe ve Serkan Serpici sporcu olarak katılacak. 23-25 Eylül tarihlerinde Bulgaristan'daki Balkan Şampiyonası'na ise Ali Gören, Fatih Bidar ve Oğuz Can antrenör olarak katılacak, Tülay Döşüçukur ve Demek Özbiçki ise aynı şampiyonada ter döken sporcular arasında yer alacak. Böylelikle Eylül ayı içerisinde Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü taekwondoda en parlak ayını yaşayacak.
Ökkeş demir, sporculara başarı diledi
Sporculara ve antrenörlere başarılar dileyen Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, "Gaziantep olarak böylesine gurur verici bir aya daha tanıklık edeceğiz. Taekwondo branşımızda 4 antrenörümüz ve 5 sporcumuz şehrimizi dünya, Avrupa ve balkan şampiyonalarında temsil edecek. İnşallah oradan başarılarla döneceklerdir. Şimdiden antrenör ve sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Park halinde hareket eden vinç faciaya neden oluyordu
Park halinde hareket eden vinç faciaya neden oluyordu
Cadde Ortasındaki Kanlı Hesaplaşma
Cadde Ortasındaki Kanlı Hesaplaşma