Gaziantepliler Birecik’e Akın Ediyor

Gaziantepliler Birecik’e Akın Ediyor

Geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yuman AK Parti Gaziantep Şanlıurfa Birecikli Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in taziye evine her gün Gaziantep’ten binlerce kişi akın ediyor.

29 Eylül 2017 - 13:36

Geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yuman AK Parti Gaziantep Şanlıurfa Birecikli Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in taziye evine her gün Gaziantep’ten binlerce kişi akın ederken merhum milletvekilinin taziye evine Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediyesi, Şehitkamil Belediyesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Haliliye Belediyesi taziye çadırları kurarak taziye için gelen konuklara hizmet veriyor.

Ani ölümünün ardından Türkiye’yi ve Gaziantep’i yasa boğan AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in yas evine ve taziye alanına taziye çadırları kuran Gaziantepli Belediyeler her gün burada ziyaretçilerin yemek ve su ihtiyacını karşılıyor. Birecikli vatandaşların büyük takdirini kazanan bu hizmetten dolayı Gaziantepli belediyelere teşekkür eden vatandaşlar “Gaziantepliler vekillerine sahip çıkıyor” yorumunu yaptılar.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediyesi ve Şehitkamil Belediyesi Yüksel’in ani ölümünün ardından Birecik’te kurulan taziye evine adeta hizmet yağdırıyor. Taziye için gelen binlerce kişiye yemek çıkaran belediyeler vatandaşların su ihtiyacını ve bölgenin temizlik sorununu da Gaziantep’ten görevlendirdikleri görevliler tarafından yapılmasını sağlıyor. Yapılan hizmetleri taktirle karşılayan Bilecikli vatandaşlar “Eski belediye Başkanımız, Gaziantep Milletvekili Merhum Abdulkadir Yüksel’in vefat ettiği günden bu yana Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Şamil Tayyar, Nejat Koçer ve diğer Gaziantep Milletvekillerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin her gün gelerek taziye evimizde bizlerle birlikte oluyorlar. Her gün gelerek burada taziye çadırlarında acımızı hafifletmeye çalışıyorlar. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu taziye alanına çadırlar kurarak gönderdikleri günlük yemeklerle taziye için gelen konukların yemek ve su ihtiyacını karşılıyorlar. En acı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Gaziantepli bürokrat, milletvekili, belediye başkanları ve Gazianteplilere teşekkür ediyoruz. Gaziantepliler sadece vekillimizi değil Birecikği bağırlarına basıyorlar” diye konuştular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı