Gebze Ticaret Odası Heyetinden Yetim’e Ziyaret

Gebze Ticaret Odası Heyetinden Yetim'e Ziyaret

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler'in eşi Fatma Sevim Çiler Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

14 Kasım 2018 - 14:49 - Güncelleme: 14 Kasım 2018 - 14:53

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler'in eşi Fatma Sevim Çiler ile Meclis Üyesi Vildan Aydın ve beraberlerindeki heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Fatma Sevim Çiler, Vildan Aydın ve beraberlerindeki heyeti, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim karşıladı. Gerçekleşen ziyarette ilimizin mevcut durumu, sanayi, ticari ve ekonomik konuları, problemler, çözüm önerileri ve yerel gündem hakkında istişarede bulunuldu. Gerçekleşen sohbetin ardından Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler'in eşi Fatma Sevim Çiler, günün anısına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim ile ŞUTSO Genel Sekreter Vekili Nihal Dörtkardeş'e hediye takdiminde bulundu.Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Leyla Kazan, Seden Uzel ve Seçil Gelişmen de hazır bulundu.

2018/11/2018-11-14-14-52-36.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı