Geleceği Yazan Kadınlar Projesinde İlk Üç’e Girenler...

Geleceği Yazan Kadınlar Projesinde İlk Üç'e Girenler Belirlendi

Şanlıurfa’da Geleceği Yazan Kadınlar Projesi Seçmelerinde 1.2.3 seçilenler belirlenerek Vildan Polat Tarafında ŞUTSO Göbeklitepe Toplantı salonunda sertifikaları verildi.

24 Eylül 2017 - 13:57

Şanlıurfa’da Geleceği Yazan Kadınlar Projesi Seçmelerinde 1.2.3 seçilen katılımcılara Vildan Polat Tarafından ŞUTSO Göbeklitepe Toplantı salonunda belirlenerek sertifikaları verildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Başkanı (TOBB Kadın Girişimciler Başkanı ) Vildan Polat, Geleceği Yazan Kadınlar Projesi Seçmelerinde 1,2,3 belirledik TOBB KGK ve TURKCELL Ortak yürüttüğü proje tamamlandı.Teknokent Müdürümüz Kasım Yenigün’e Teşekkür ederiz.Dedi

Türkiye’de sadece 15 ilde gerçekleştirilen Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nde kursiyerlerin Android 201, Android 301 ve son olarak da Android 401 eğitimi aldıklarını, bu eğitimlerin ardından yazılan projelerin değerlendirmeye alınarak;  hedef kitlesi,  sektör ve pazar analizi,  rekabet analizi, ürün yol haritası, finansal bilgileri,  pazarlama ve satış  planları gibi hususların incelendiğini, il sınıf birincisi seçimi gerçekleştirildi.

Finalist projeler 6 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek Ara Finale katılacak, başarılı olan projeler 23 Ekim’de büyük finalde ilan edilecek. Eğitim alan kadın kursiyerlere projenin sonraki aşamalarda başarılar diliyor, finalist olacak projeler çıkarmalarını bekliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Çiftçi Urfalı Yazarlar ile Bir Araya Geldi
Başkan Çiftçi Urfalı Yazarlar ile Bir Araya Geldi
Memleket İsterim Şiiri Bakan Selçuk'u Duygulandırdı
Memleket İsterim Şiiri Bakan Selçuk'u Duygulandırdı